ПРОЕКТИРАЊЕ И НАДЗОР НАД ИЗВЕДБА

ЦЕНА: По договор

ПРОЕКТИРАЊЕ И НАДЗОР НАД ИЗВЕДБА


КВ ИНЖЕНЕРИНГ со долгогодишно искуство во градежништво нуди:
- ПРОЕКТИРАЊЕ И ИЗРАБОТКА НА ПРОЕКТНА ДОКУМЕНТАЦИЈА за помали и поголеми објекти
- ЕЛАБОРАТИ за настрешници, летни тераси и др.
- НАДЗОР над изведба на објекти
По пристапни цени.
Фирмата поседува потребни овластувања и лиценци за истите.Град:
Скопје
Телефон:
02 3 179 439
Објавен на:
04.09.2020

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
КВ ИНЖЕНЕРИНГ
Град:
Скопје
Телефон:
02 3 179 439
Објавен на:
04.09.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка