Подарувам кученца од мала раса

ЦЕНА: По договор

Подарувам кученца од мала раса


Подарувам 2 женски и 1 машко кутре од мал раст стари скоро 2 месеци способни и сами да се хранат.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
078292915
Објавен на:
07.03.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Zoran
Град:
Skopje
Телефон:
078292915
Објавен на:
07.03.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка