Поклонувам Книга ВРЕМЕТО И ЗНАЦИТЕ !!!

ЦЕНА: По договор

Поклонувам Книга ВРЕМЕТО И ЗНАЦИТЕ !!!
Имате можност бесплатно да добиете високо квалитетно духовно дело, кое го анализира времетово коешто живееме и ви дава увид во извештаите на библиските пророци за последното време.
071/660097 и 078/328388
нарачајте преку СМС на дадените броеви и ќе ви доставиме на ваша адреса.
Град:
Stip
Телефон:
606388/ 078328388
Објавен на:
29.11.2012

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Mira Pastonjicki
Град:
Stip
Телефон:
606388/ 078328388
Објавен на:
29.11.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка