Понуда на организатори

ЦЕНА: По договор

Понуда на организатори


☑ Организираниот работен простор Ви штеди време и Ве одржува фокусирани на важните работи‼

☑ Користете ги нашите организатори за биро, собирачи на датотеки, организатори за фиоки..... ✂️

☑ Останете безбедни ❗

Купувајте on-line‼

www.promocija.com.mk Ве очекува‼Име:
Град:
Skopje
Телефон:
071277738
Објавен на:
03.07.2020

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Mirjana
Град:
Skopje
Телефон:
071277738
Објавен на:
03.07.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка