Понуда на промотивен материјал

ЦЕНА: По договор

Понуда на промотивен материјал


Промотивното презентирање на Вашата фирма или производ преку промотивен канцелариски прибор е наша работа ✔

↗️ Нудиме богата понуда на промотивни содржини‼

➡️ Од ситна галантерија, до VIP подароци❗

↘️ Посетете ја нашата веб продавница www.promocija.com.mk и одберете❗

↖️ Останете заштитени

↙️ Купувајте on-line‼Име:
Град:
Skopje
Телефон:
071277738
Објавен на:
03.07.2020

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Mirjana
Град:
Skopje
Телефон:
071277738
Објавен на:
03.07.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка