Продавам Тросед

ЦЕНА: 45 €

Продавам Тросед


Продавам користен тросед со лежај на отварање со механизам, во одлична состојба !

За цената сигурно ќе се договориме !Град:
Скопје
Телефон:
075260130
Објавен на:
13.08.2019

ЦЕНА: 45 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Зоран Петковски
Град:
Скопје
Телефон:
075260130
Објавен на:
13.08.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка