Продавам гарнитура

ЦЕНА: 10000 мкд

Продавам гарнитура


Продавам користена гарнитура ( тросед должина 190 cm, двосед 160 cm и фотелја 100 cm ).

Троседот има механизам за спуштање и просторот за спиење е со димензии 190x140

Со ваш транспорт, има лифт.Град:
Скопје
Телефон:
078275731
Објавен на:
05.02.2020

ЦЕНА: 10000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Мила Петровска
Град:
Скопје
Телефон:
078275731
Објавен на:
05.02.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка