Продавам зимска, долга, црна, дебела јакна

ЦЕНА: 3000 мкд

Продавам зимска, долга, црна, дебела јакна


Продавам зимска, долга, црна, дебела јакна (должина под колена) со капуљача, екстра крагња, на патент, крзно на капуљачата кое по желба се вади. Има надворешни џебови, внатрешен џеб и стегач за подесување на ширина околу струкот. Комотна и удобна од пердуви од гуска. Големина M.Објавен на:
11.12.2017

ЦЕНА: 3000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Објавен на:
11.12.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка