Продавам лаптоп HP ProBook 4530s

ЦЕНА: 19000 мкд

Продавам лаптоп HP ProBook 4530s


Computer:
Computer Type ACPI x64-based PC (Mobile)

Motherboard:
CPU Type DualCore , 2800 MHz (28 x 100)
Motherboard Name Hewlett-Packard HP ProBook 4530s
System Memory 4032 MB

Display:
Video Adapter Intel(R) HD Graphics 3000 (1834168 KB)
Video Adapter Intel(R) HD Graphics 3000 (1834168 KB)
Monitor Generic PnP Monitor [NoDB]

Multimedia:
Audio Adapter IDT Unknown @ Intel Cougar Point PCH - High Definition Audio Controller
Audio Adapter Intel Unknown @ Intel Cougar Point PCH - High Definition Audio Controller

Storage:
IDE Controller Standard AHCI 1.0 Serial ATA Controller
Disk Drive TOSHIBA MK6476GSX ATA Device (596 GB, IDE)
Optical Drive hp DVD RW AD-7721H ATA Device
SMART Hard Disks Status OK

Partitions:
Total Size 596.2 GB (266.3 GB free)

Network:
Network Adapter Atheros AR9285 802.11b/g/n WiFi Adapter
Network Adapter Realtek PCIe GBE Family ControllerГрад:
Veles
Телефон:
070433300
Објавен на:
04.12.2012

ЦЕНА: 19000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Велес

Контакт

Име:
ljube babunski
Град:
Veles
Телефон:
070433300
Објавен на:
27.11.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка