Продавам магнетофон!

ЦЕНА: 20 €

Продавам магнетофон!


Продавам магнетофон (Made in Japan). Нема кабел за напојување.
Цена 20 евра.
Тел. 075/252-113 и 043/613-497.Име:
Град:
Veles
Телефон:
075252113
Објавен на:
02.08.2015

ЦЕНА: 20 €

Карактеристики:

Град:
 Велес

Контакт

Име:
veles veles
Град:
Veles
Телефон:
075252113
Објавен на:
02.08.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка