Продавам нова облека за деца од затворена продавница

ЦЕНА: По договор

Продавам нова облека за деца од затворена продавница


Продавам нова облека за деца од затворена продавница. Парчиња 500, цена на парче 250 денари. Цената не е фиксна, постои можност за договор. Тел 076971804Објавен на:
17.05.2023

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Објавен на:
17.05.2023
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка