Продавам нов, неотпакуван. под гаранција Apple Mac Book Pro Retina 15”

ЦЕНА: По договор

Продавам нов, неотпакуван. под гаранција Apple Mac Book Pro Retina 15”


Продавам нов, некористен, под гаранцијаApple Mac Book Pro Retina 15”Процесор 2.0GHz quad-core Intel Core i7 with 6MB shared L3 cacheМеморија 8GB DDR3L (1600MHz)Тврд диск 256GB flashТип на монитор LED позадинско осветлување со IPS технологија (2880x1800)Димензии на монитор (инчи) 15,4Графичка картичка Intel IrisМрежна картичка Wi-Fi wireless networking (IEEE 802.11n); Bluetooth 4.0Камера 720p FaceTime HDПорти 2xUSB 3.0 порти, Mag Safe 2 порт,Thunderbolt порт, HDMI, SDXC card slotБатерија Литиум-полимерДимензии (Ш x В x Д, мм) 358,9 x 247,1 x 18Тежина (кг) 2,02Град:
Скопје
Телефон:
071265153
Објавен на:
05.02.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Игор Стојмиров
Град:
Скопје
Телефон:
071265153
Објавен на:
05.02.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка