Продавам свечен фустан

ЦЕНА: 15000 мкд

Продавам свечен фустан


Ноќен, свечен, елегантен фустан од бутик за жени и девојки. Вез со златни бисери, везени рачно, што ќе ја истакне убавината на вашето лице и тело.
ПГолем попуст, т.е. од 22.000 за само 15.000 денари.Град:
Скопје
Телефон:
077 662 651
Објавен на:
15.12.2020

ЦЕНА: 15000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Ајше Усеин
Град:
Скопје
Телефон:
077 662 651
Објавен на:
15.12.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка