Продавам стаклени сталажи од ИКЕА

ЦЕНА: 50 €

Продавам стаклени сталажи од ИКЕА


Продавам 4 Нови неотпакувани стаклени сталажи
2 бели
2 црни
Димензии: Ширина 37цм, длабочина 43цм, Висина 163цм, носивост на полиците 3,5 kgГрад:
Skopje
Телефон:
072234837
Објавен на:
16.11.2019

ЦЕНА: 50 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Aleksandar Јос
Град:
Skopje
Телефон:
072234837
Објавен на:
16.11.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка