Продавам телевизор и таблет

ЦЕНА: 4800 мкд

Продавам телевизор и таблет


Продавам нов LED телевизор со димензии од ''19''.Имаат влез (HDMI/SCART/USB) и адаптер за 12v.Може да се користат во камион или кола (некористен).
Цена: 4.800 МКД.
Продавам Lenovo Tab 2 A7 7 (користен 8 месеци).Цена:2.000 ден.
Цена: -Град:
Karpos
Телефон:
075486365
Објавен на:
10.12.2018

ЦЕНА: 4800 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Bojan Gugoski
Град:
Karpos
Телефон:
075486365
Објавен на:
10.12.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка