Продавам XBOX 360 Limited Edition (Resident Evil 5)

ЦЕНА: 300 €

Продавам XBOX 360 Limited Edition (Resident Evil 5)


XBOX'от е хакнат, што значи може да се симнуваат игри (Ако незнаете како се прави тоа јас ќе ве научам од кога ке го подигнете)
-XBOX'от е во перфектна состојба, прекрасно сочуван
-Има 500 GB storage
-Доаѓа со околу 150 игри
-Доаѓа со 4 џоистика
-Го има најновиот FIRMWARE LTE 3.0
-Доаѓа комплет во неговото оригинално пакување

ЦЕНАТА ДАДЕНА НЕ Е ФИКСНА ! ! ! !Име:
Град:
Skopje
Телефон:
071264949
Објавен на:
17.08.2015

ЦЕНА: 300 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Ivan Stosic
Град:
Skopje
Телефон:
071264949
Објавен на:
04.02.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка