Продажба/Монтажа и Сервис на Пртив пожарни системи

ЦЕНА: По договор

Продажба/Монтажа и Сервис на Пртив пожарни системи


Генерални застапници, сервисери и монтажери на “ТOLION“ PP опрема во Македонија,
АМТ ви ги нуди производите и услугите на светскиот бренд за безбедносна опрема!

Во широкиот асортиман можеме да ви понудиме:

✔Контролен панел за пожар
✔Детектор за чад
✔Аларм за јаглерод моноксид
✔Детектор на топлина
✔Рачен детектор за детекција на принудена дојава
✔Магнетски контакт
✔Сирена со светлина
✔Електронска сирема
✔ПП кабли
✔ПП дојави

Чувствувајте се безбедни!
АМТ контакт: Мобилен/Viber/WhatsApp : ++389 (0)70 965396Град:
skopje
Телефон:
070 96 53 96
Објавен на:
12.05.2021

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Boban Stojanovski
Град:
skopje
Телефон:
070 96 53 96
Објавен на:
12.05.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка