Продажба на оригинални PS4 игри

ЦЕНА: 1 мкд

Продажба на оригинални PS4 игри


Prodavam igri za PS4:
Death Stranding (nova) -1500 den
Valentino Rossi (nova) -1200 den
Injustice 2 Legendary Edition(nova)-1700 den
Control -1500 den
Battlefield 1 -1000 den
The Crew -800 den
Horizon ZeroDawn Complete Edition- 800 den
Guitar Hero Live -800 den
Gravity Rush 2 Limited edition -1000 den
Deus Ex Mankind divided- 500 den
DriveClub -1000 den
Project Cars -1000 den
Need for speed -1000 den
Battlefield 1 Revolution(nova) za PC -700 den
Контакт Вибер - 070 325 895Град:
Скопје
Телефон:
070 325 895
Објавен на:
23.06.2021

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Кристијан
Град:
Скопје
Телефон:
070 325 895
Објавен на:
23.06.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка