Промоција на канцелариски прибор

ЦЕНА: По договор

Промоција на канцелариски прибор


✅ Канцеларискиот прибор е неопходен за секојдневните деловни активности!!

✅ Канцеларискиот прибор е многу важна категорија‼

✅ Ние Ви нудиме широк спектар на различни ®️брендови‼

✅ Од богатата палета издвојуваме: моливи, пенкала, нотеси, силиконски држачи за картички, држачи за пенкала,визитарки ....

✅ Покрај брзата, едноставна и ефикасна услуга, препознатливи сме по високото ниво на професионалност, квалитет и услуга‼

Ве очекуваме на www.promocija.com.mk‼

Купувајте on-line‼

Останете заштитени‼Име:
Град:
Skopje
Телефон:
071277738
Објавен на:
03.07.2020

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Mirjana
Град:
Skopje
Телефон:
071277738
Објавен на:
03.07.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка