Промоција на рекламен материјал

ЦЕНА: По договор

Промоција на рекламен материјал


➡️ На нашиот сајт www.promocija.com.mk Ви нудиме голем избор на сублимирана понуда на роковници,планери, нотеси, маици, чаши, маски и др...

➡️ Сите модели од оваа категорија се наменети за брендирање со примена на различна техника за печатење‼

➡️ Користиме материјали со проверен квалитет кои на тој начин достојно ќе ја презентираат Вашата компанија во текот на нивното користење‼

➡️ Останете заштитени

➡️ Купувајте on-line на www.promocija.com.mk❗

Ве очекуваме‼Име:
Град:
Skopje
Телефон:
071277738
Објавен на:
03.07.2020

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Mirjana
Град:
Skopje
Телефон:
071277738
Објавен на:
03.07.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка