Пчелари, евидентирани или ергистрирани и земјоделски стопанства

ЦЕНА: По договор

Пчелари, евидентирани или ергистрирани и земјоделски стопанства


Пчелари и земјоделски стопанства кои се занимаваат со пчеларство се покануваат бесплатно да се зачленат во формирањето на земјоделска задруга која се формира во моментов поради субвенционирање на добивка на годишно ниво од 7,5 до 15%, второ групирање односно обединување на медот и производите со цел постигнување на количина која одговара за изнаоѓање странски откупувач, други цели односно бенефити како користење на средства од ИПАРД програмата преку задругата и бесплатна стручна помош кои ќе Ви бидат образложени писмено по воспоставување контакт со нас. Ве молиме обратете се преку емаил на pcelarskazz@yahoo.com и ќе добиете писмено известување за целата програма на Земјоделската задруга.Град:
Скопје
Телефон:
078 988 744
Објавен на:
24.06.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Марјана Марјана
Град:
Скопје
Телефон:
078 988 744
Објавен на:
24.06.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка