Распродажба

ЦЕНА: По договор

Распродажба


Голема распродажба на високо квалитетна спортска облека од лагер,по многу ниски цени од брендот Errea ( италиански бренд ) и Babolat(француски бренд). Имаме голем избор на производи !!! ( Јакни ,тренерки,шушкавци , ранци , торби , шорцеви , маици ).Доколку сте заинтересирани,на следниов линк ви ги оставам цените и изгледот на самите производите https://www.facebook.com/pg/Babolatmk-148354969139974/shop/?ref=page_internalГрад:
Скопје
Телефон:
070336467
Објавен на:
05.02.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Благоја Димовски
Град:
Скопје
Телефон:
070336467
Објавен на:
05.02.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка