СВЕТЛЕЧКА РЕКЛАМА СО ЛЕД ДИОДИ

ЦЕНА: 7000 мкд

СВЕТЛЕЧКА РЕКЛАМА СО ЛЕД ДИОДИ


СВЕТЛЕЧК РЕКЛАМА 200x70cm, користена само 5 месеци, нова без никакви оштетувања.Објавен на:
12.08.2018

ЦЕНА: 7000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Објавен на:
12.08.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка