СТОМАТОЛОШКА МАШИНА

ЦЕНА: По договор

СТОМАТОЛОШКА МАШИНА


Продавам стоматолошка машина МЕДИЈА во Прилеп 076 600 450Град:
Prilep
Телефон:
075379799
Објавен на:
20.07.2019

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
vesna Trajceska
Град:
Prilep
Телефон:
075379799
Објавен на:
20.07.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка