Се подаруваат 2 женски и 1 машко куче !!!

ЦЕНА: По договор

Се подаруваат 2 женски и 1 машко куче !!!


Се подаруваат Заја, Аја и Мико!!!
Се подаруваат 2 женски и 1 машко куче на вистински љубители. Ќе ги добиете прочистени од внатрешни и надворешни паразити.
Контакт тел: 070/823-096 и 076/485-319Град:
Skopje
Телефон:
070823096
Објавен на:
05.10.2016

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Ivana Acevska
Град:
Skopje
Телефон:
070823096
Објавен на:
05.10.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка