Се продаваат 2 ИКЕА кревети 90х200 на кат

ЦЕНА: 6000 мкд

Се продаваат 2 ИКЕА кревети 90х200 на кат


Се продаваат 2 (два) ИКЕА кревети 90х200 на кат, склопени и користени неколку години.
Цена 6000 ден по кревет.

https://www.ikea.com/kr/en/p/svaerta-loft-bed-frame-silver-colour-00247983/Име:
Град:
Skopje
Телефон:
071 30 25 24
Објавен на:
26.03.2023

ЦЕНА: 6000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Tanja
Град:
Skopje
Телефон:
071 30 25 24
Објавен на:
26.03.2023
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка