Се продава медицинска опрема за ординација

ЦЕНА: 100 €

Се продава медицинска опрема за ординација


Се продаваат:
- 2х медицински кревети (сина боја) = 100 евра / парче
- 1х медицински кревет (црна боја) = 60 евра
- 2х подвижни масички = 25 евра / парче
- 2х столчиња на винт = 20 евра / парче
- 1х ЕКГ апарат (троканален) = 400 евра
- 1х апарат за физикална терапија (BTL-5820 Combi) со два канали за електротерапија, два канали за ултразвук и еден канал за ласер = 4000 евраИме:
Телефон:
070252058
Објавен на:
28.06.2015

ЦЕНА: 100 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Коста
Телефон:
070252058
Објавен на:
01.03.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка