Стакло за округла маса

ЦЕНА: 2000 мкд

Стакло за округла маса


Стакло за округла маса со дијаметар 120см и дебелина 8мм.
Многу малку користено.Име:
Град:
Скопје
Телефон:
072226275
Објавен на:
01.10.2019

ЦЕНА: 2000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Ивана
Град:
Скопје
Телефон:
072226275
Објавен на:
01.10.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка