Телевизор Telefunken T32X135LP - половен одличен

ЦЕНА: 9000 мкд

Телевизор Telefunken T32X135LP - половен одличен


Screen 32 "
LED Slim HD Ready
Maximum Resolution 1366 x 768
USB port
2 HDMI portsИме:
Град:
Скопје
Телефон:
070409974
Објавен на:
19.03.2019

ЦЕНА: 9000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Игор
Град:
Скопје
Телефон:
070409974
Објавен на:
19.03.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка