Штафелај за сликање

ЦЕНА: 1200 мкд

Штафелај за сликање


Продавам и изработивам штафелаи за сликање

Рачно изработени од природно дрво

Димензии: 55cm ширина во дното, 185 cm максимална висина

Фиксна цена : 1,200 денари Тел за контакт 070/651138 ЗоранГрад:
Скопје
Телефон:
070651138
Објавен на:
29.04.2020

ЦЕНА: 1200 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Зоран Аврамоски
Град:
Скопје
Телефон:
070651138
Објавен на:
26.04.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка