медицинска опрема

ЦЕНА: 1 €

медицинска опрема


СЕ ПРОДАВА МЕДИЦИНСКА ОПРЕМА; 2 КОМПЈУТЕРИ, 3 ШТАМПАЧИ, 3 ИНХАЛАТОРИ, АМБУ АПАРАТИ, 2 БОЦИ ЗА КИСЛОРОД ОД 10 ЛИТРИ, 3 ИНХАЛАТОРИ, БИРО СО СТОЛИЦА, МЕДИЦИНСКО МАСИЧЕ СО КОЛЦА, 10 СТОЛИЦИ, МЕДИЦИНСКО ОРМАРЧЕ СО СТАКЛО И ДРУГО.Објавен на:
23.10.2019

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Објавен на:
23.10.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка