понуда

ЦЕНА: 10000 €

понуда


Мојот капацитет за доделување на заем е од 5.000 до 5.000.000 € со разумна стапка од 3%, многу едноставни и без проблеми услови.Јас, исто така, правам инвестиции помеѓу поединци од секаков вид. е-пошта: jeanmarcbuboit@yahoo.comГрад:
6333
Телефон:
071254236
Објавен на:
09.01.2020

ЦЕНА: 10000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
jeanmarc buboit
Град:
6333
Телефон:
071254236
Објавен на:
09.01.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка