се продава венчаница

ЦЕНА: 7000 мкд

се продава венчаница


Се продава венчанича кобинација со чипка одговара величина Sи L може договор за цена контакт телефон 071 231 030Град:
skopje
Телефон:
078468633
Објавен на:
16.04.2018

ЦЕНА: 7000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
mira zlatanovska
Град:
skopje
Телефон:
078468633
Објавен на:
16.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка