ATV RFP-Grizzly 125cc Kids , Kids/Youth Size,19 Tire, Auto W/Reverse, Foot Brake

ЦЕНА: 441 €

ATV RFP-Grizzly 125cc Kids , Kids/Youth Size,19 Tire, Auto W/Reverse, Foot Brake


Производи за снег

125cc Kids ATV RFP-Grizzly, Kids/Youth Size,19" Tire, Auto W/Reverse, Foot Brake

125cc 125cc Kids ATV RFP-Raptor, Kids/Youth ATV 19inch Tire, Auto/W Reverse, Foot Brake

50cc Mini ATV Speed Star High Power Two-Stroke With Big Size 14.5 Inch Real Off Road Tire

200cc DF GKV-N Full Adult Gas UTV Go-Kart Side By Side With Auto Tranny W/ Reverse

Горенаведените производи се достапни доколку се заинтересирани

ИСПОРАКА И ИСПОРАКА:

* Нудиме бесплатна достава и достава до сите нови клиенти, доставата се врши директно до вашиот праг.
* Испораката трае само 3 работни дена, без прилагодени проблеми бидејќи компанијата се грижи за сите процедури.
* Ние исто така нудиме купување на големо и мало, со добри попусти колку повеќе купувате, толку е подобар вашиот попуст.
* Бројот за следење се издава веднаш по завршувањето на пратката..

ПОЛИТИКА ЗА ВРАЌАЊЕ:
* Овој производ е загарантирана да работи совршено во добра состојба. Ако поради некоја причина не сте задоволни со купувањето, известете не во рок од 90 дена откако ќе го примите предметот.
* Сите вратени предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба и пакување.

ЗОШТО ДА КУПУВАТЕ ОД НАС?
* Вашата приватност е обезбедена
* Цените ни се неповторливи
* Загарантирана безбедна трансакција
* Испраќаме од понеделник до сабота.
* Нудиме разумен попуст при купување на големо
* Нудиме политика за враќање од 90 дена и 100% гаранција за враќање на парите.Град:
Puy de Dome
Телефон:
0751073303
Објавен на:
13.12.2021

ЦЕНА: 441 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Mich Michellle
Град:
Puy de Dome
Телефон:
0751073303
Објавен на:
13.12.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка