Akusticen Bend Gradina

ЦЕНА: 1000 мкд

Akusticen Bend Gradina


ve zabavuva za vasite domasni proslavi(slavi,sedenki,rodendeni-veridbi,mini svadbi i pogolemi .....vo kombinacija so rock bend ili DJ )itn itn.....
a moze i za vo vasiot lokal-restoran so zvucite na
starogradska narodna i novokomponirana muzika (makedonska-srpska)vo sostav
armonika
violina
gitara
kontrabas
kont tel facebook profil/ Akusticen Bend Gradina
077 734 761
070 756 179Град:
SKOPJE
Телефон:
077 734 761
Објавен на:
17.08.2016

ЦЕНА: 1000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
goce stamenkov
Град:
SKOPJE
Телефон:
077 734 761
Објавен на:
12.05.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка