Apple MacBook Pro - Core i7 2.9 GHz - 750 GB HDD / 5400 rpm - 13.3 ... $800usd

ЦЕНА: 600 €

Apple MacBook Pro - Core i7 2.9 GHz - 750 GB HDD / 5400 rpm - 13.3 ... $800usd


Apple MacBook Pro - Core i7 2.8 GHz - 750 GB HDD / 5400 rpm - 13.3 ...$900usd

Apple MacBook Pro - Core i7 2.9 GHz - 750 GB HDD / 5400 rpm - 13.3 ...$800usd

Apple MacBook Pro With Retina display - Core i7 2.3 GHz - 256 GB .....$950usd

Apple MacBook Air - Core i5 1.7 GHz - 256 GB SSD - 13.3? 1440 x ....$850usd

Apple MacBook Air - Core i5 1.7 GHz - 64 GB SSD - 11.6? 1366 x 768 .....$600usd

Apple MacBook Air - Core i5 1.8 GHz - 128 GB SSD - 13.3? 1440 x .....$800usd

Apple MacBook Air - Core i5 1.7 GHz - 128 GB SSD - 11.6? 1366 x .....$750usd

Apple macbook Pro MC700 13-inch 2.3GHz Notebook........$800usd

Apple macbook Air MC965 13-inch 1.7GHz Notebook.....$650usd

To contact sales person or to place your order, kindly contact us below ....

E-mail: electroproltd@hotmail.com

SKYPE: electroproltd

Tel. : +447011133027

We Treat Best.

Thanks and Best RegardsИме:
Телефон:
+447011133027
Објавен на:
04.02.2013

ЦЕНА: 600 €

Карактеристики:

Град:
 Свети Николе

Контакт

Име:
sarah bloggs
Телефон:
+447011133027
Објавен на:
04.02.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка