Apple Macbook Air

ЦЕНА: 29342 мкд

Apple Macbook Air


Apple Macbook Pro 13 Inch. quard-core i7 Processors 2.2GHz(4GB-8GB) 750GB
Apple Macbook Pro 15 Inch. quard-core i7 Processors 2.2GHz(4GB-8GB) 750GB.
Apple Macbook Pro 17 Inch. quard-core i7 Processors 2.2GHz(4GB-8GB) 750GB.

Apple Macbook Air 11 Inch 64GB 1.Ghz dual Core i5+3MB 4GB of 1333MHz DDR3
Apple Macbook Air 13 Inch 64GB 1.Ghz dual Core i5+3MB 4GB of 1333MHz DDR3
============================================================
Apple® 13.3" MacBook Air 1.86 GHz (MC233LL/A) ..........$600
Apple® 13.3" MacBook Air 2.13GHz (MC234LL/A) ..........$750
Apple® 13.3" MacBook Pro 2.4GHz (MC374LL/A) ............$400
Apple® 13.3" MacBook Pro 2.66GHz (MC375LL/A)............$780
Apple® 27" iMac 2.8GHz (MC511LL/A)......................$1040
Apple® 27" iMac 2.93GHz (Z0JP-I7-8-4X2-15750)...........$1050
Apple® 17" MacBook Pro 2.53GHz (MC024LL/A) .............$1000
Apple® 15.4" MacBook Pro 2.66GHz (MC373LL/A)........... $1030

Apple MacBook Air 11.6" Laptop - MD223B/A...400$
Apple MacBook Air 13.3" Laptop - MD231B/A...700$
Apple MacBook Pro 13.3" Laptop - MD101B/A....500$
Apple MacBook Pro 15.4" Laptop - MD103B/A....800$
Apple MacBook Pro 13.3" Laptop with Retina Display - MD212B/A....900$
Apple MacBook Pro 15.4" Laptop with Retina Display - MC975B/A....1200$
Apple MacBook Pro 15.4" Laptop with Retina Display - ME665B/A.....1500$

Apple MacBook Pro MC700 13-inch 2.3GHz Notebook
Skype id:::::scott.mcneil73Име:
Објавен на:
18.03.2015

ЦЕНА: 29342 мкд

Карактеристики:

Град:
 Виница

Контакт

Име:
caroll zuber
Објавен на:
18.03.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка