Apple Macbook Pro 13'' i5 4gb ram 500gb disco Mid

ЦЕНА: 600 €

Apple Macbook Pro 13'' i5 4gb ram 500gb disco MidWe are electronic consultant, we deal on all kinds of gadget our goods are brand new original we offer internatioanl warranty with return policy .
Contact for purchase.
Sales Manager: brown aloe

Brand New MacBook Pro 13 '' Mid 2012. It is in excellent condition without nigún detail. Specifications: - Core i5 2.5GHz - 4GB 1600MHz DDR 3 RAM - 500 GB HDD - Intel HD Graphics 4000 1024 MB (it's the video card) - Reader / Writer DVDs and CDs. The battery has 265 cycles.

User Guide
Minimum order: 1-20Units
Delivery anywhere
We work in 24 hours


Contact MAIL: electronicconsultant1@gmail.com
information
information
contact
Name: phua tie mok
Skype: henanze.smithИме:
Град:
texas
Телефон:
447087620837
Објавен на:
03.03.2015

ЦЕНА: 600 €

Карактеристики:

Град:
 Гевгелија

Контакт

Име:
phua mok
Град:
texas
Телефон:
447087620837
Објавен на:
03.03.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка