Apple ipad 3 4G+Wifi 64gb

ЦЕНА: 400 мкд

Apple ipad 3 4G+Wifi 64gb


Apple ipad 3 4G+Wifi 64gb
Apple ipad 3 4G+Wifi 32gb
Apple ipad 3 4G+Wifi 16gb

Apple ipad 2 3G+Wifi 64gb
Apple ipad 2 3G+Wifi 32gb
Apple ipad 2 3G+Wifi 16gb

Apple ipad 2 3G+Wifi 64gb,32gb,16gb

Package Content::
Standard battery
1 Charger
1 USB Power Adapter
1 User's Guide
Warranty: 1 years

Skype: ahmed.jil205
Email: ammahir.j@hotmail.comИме:
Град:
Skopje
Телефон:
0987654
Објавен на:
26.04.2013

ЦЕНА: 400 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
ahmed Mahir
Град:
Skopje
Телефон:
0987654
Објавен на:
26.04.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка