Asus ROG Zephyrus G14

ЦЕНА: 1400 €

Asus ROG Zephyrus G14


Продавам Asus ROG Zephyris G14 купен од Сетек на 24.07.2020 со 2 години интернационална гаранција.

Конфигурација:
- CPU: AMD Ryzen™ 7 4800HS Processor 2.9 GHz
- GPU: NVIDIA® GeForce® GTX 1660Ti 6GB GDDR6
- RAM: 16GB DDR4 RAM
- Storage: 1TB M.2 NVMe™ PCIe® 3.0 SSD
- Display:14-inch FHD (1920 x 1080) 16:9
- OS: Лиценциран Windows 10 Home

Се е исправно, лаптопот не е гејман ни оптеретуван на било кој начин, користен со екстерна тастатура и глувче 90% од времето и нема големи знаци на употреба.

Гратис безжични комбо Asus тастатура и глувче.Град:
Битола
Телефон:
072225215
Објавен на:
22.02.2021

ЦЕНА: 1400 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Антонио Ивановски
Град:
Битола
Телефон:
072225215
Објавен на:
22.02.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка