Asus u32u Notebook

ЦЕНА: 13500 мкд

Asus u32u Notebook


Se prodava ASUS U32U Notebook.Ultra lesen i tenok.
kako nov so garancija.Kupen vo AMC, bez grebnatinka.
Godina dena koristen, ušte godina dena ima garancija.

Aluminiumsko kukiste
Display 13inch ( 1366 x 768 pixel)
So vragdena kamera/dual zvcnici
Amd Apu procesor dual core 1.65Ghz E-450
HD RADEON 6320 graficka GDD3 Direct X11
4GB RAM GDD3
Hard Disk - 320GB
(8 cell) baterija do 8 casa.
3x Usb 3.0, HDMI port,VGA port,Card reader,Bluetooth
So originalen ASUS polnac
Doaga so win 7/8.1 profesional, formatiran.
Kontakt 070 849 115 EMIRИме:
Град:
Skopje
Телефон:
070 849 115
Објавен на:
07.07.2015

ЦЕНА: 13500 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Emir Badr
Град:
Skopje
Телефон:
070 849 115
Објавен на:
07.07.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка