Bobcat 300 Hotspot Miner HNT Helium US915 UK/EU 868

ЦЕНА: 300 мкд

Bobcat 300 Hotspot Miner HNT Helium US915 UK/EU 868


Bobcat 300 Hotspot Miner HNT Helium US915 UK/EU 868 is brand new with warranty and is a high-efficiency miner hotspot for HNT. It is compatible with Helium LongFi, an architecture that combines the leading wireless LoRaWAN devices. its runs on ultra-low power consumption (5W) and its signal range can cover up to 10+ miles.


We have all the frequency below:

US915 Helium

EU/UK868 Helium

AU915 Helium

AS923_1 Helium

email:: atashstarimpex1@gmail.com
whatsapp or call : +60 17 705 5321
Facebook page : https://web.facebook.com/AtashImpexИме:
Град:
Lucea
Телефон:
8336467323
Објавен на:
27.02.2022

ЦЕНА: 300 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
tejas anil
Град:
Lucea
Телефон:
8336467323
Објавен на:
27.02.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка