Brand New Apple MacBook Pro 13.3

ЦЕНА: 935 €

Brand New Apple MacBook Pro 13.3


512GB SSD 8 GB
Mac OS 10.15, Catalina
Intel Core i5 8th Gen
Processor Speed: 1.40 GHz
GPU : Intel Iris Plus Graphics 645

Contact for more details
Skype: c900232
WhatsApp +447950547556Град:
London
Телефон:
07950547556
Објавен на:
06.09.2021

ЦЕНА: 935 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Spencer Etheridge
Град:
London
Телефон:
07950547556
Објавен на:
06.09.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка