Buy Graphic cards for Bitcoins Mining and Gaming

ЦЕНА: 500 €

Buy Graphic cards for Bitcoins Mining and Gaming


WHATSAPP Chat : +12622162492

EMAIL: graphicsboards@gmail.com


EVGA GEFORCE RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB

Nvidia GeForce RTX 3060 Ti / Nvidia GeForce RTX 2080 Ti

AMD Radeon RX 5700 XT GDDR6 Graphics Card - 8GB

PowerColor Fighter AMD Radeon RX 6800 Gaming

MSI GeForce RTX 3070 VENTUS 3X OC 8GB GDDR6

ASUS TUF Gaming GeForce RTX 3080 OC 10GB GDDR6X

Pny Geforce Rtx 3090 24GB XLR8 Gaming Uprising Epic-X RGB Triple Fan Graphics Card

DJI Mavic 2 Pro / Hasselblad Camera Drone

Yamahas Motif XF8- 88 key piano keyboard synthesizer

Motif XF7 keyboard

PSR-SX900 61-Key Arranger Workstation Keyboard

Rolands V accordion FR-8XОбјавен на:
07.06.2021

ЦЕНА: 500 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Gregory Connor
Објавен на:
07.06.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка