Detsko krevetce

ЦЕНА: 2000 мкд

Detsko krevetce


Detsko krevetce od metalna konstrukcija, mozi da se koristi kako krevetce za spienje igranje I hranenje bebe. Krevetceto e na trkalca I mozi da se vozi kade sakate.Град:
Bitola
Телефон:
070771897
Објавен на:
16.09.2020

ЦЕНА: 2000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Aleksandar Jandrevski
Град:
Bitola
Телефон:
070771897
Објавен на:
16.09.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка