Eho Aparat Kolor Dopler 4D

ЦЕНА: 9900 €

Eho Aparat Kolor Dopler 4D


Cena po dogovor. Kontakt: 071/801-112, 078/894-099
Godina na proizvodstvo: 2017
2 godini garancija na aparatot i 1 godina garancija na sondite.
Konveksna, Linearna, Mikro-Konveksna, Ginekoloshka Sonda.
Vrven kvalitet i superiorna rezolucija.
So ceni od €5990 - Najpovolna ponuda na pazarot!
Za Kardiologija, Abdomen, Obsterika, Ginekologija.Град:
Skopje
Телефон:
078894099
Објавен на:
22.10.2017

ЦЕНА: 9900 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
John Travolta
Град:
Skopje
Телефон:
078894099
Објавен на:
22.10.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка