Futrola KOZNA ZA Tablet iPad 3 -----ROTACIONA 360 STEPENI

ЦЕНА: 1500 мкд

Futrola KOZNA ZA Tablet iPad 3 -----ROTACIONA 360 STEPENI


Futrola KOZNA ZA Tablet iPad 3
ROTACIONA 360 STEPENI.
MATERIJAL:KOZA
MNOGU PRAKTICNA.
VRSIME DOSTAVA NIZ CELA MAKEDONIJA PREKU BRZA POSTA.Град:
Skopje
Телефон:
077664434
Објавен на:
29.03.2013

ЦЕНА: 1500 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
GLANTERIJA/DELOVI/KOMPONENTI/ ZA EL.UREDI
Град:
Skopje
Телефон:
077664434
Објавен на:
29.03.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка