GRAMAFONSKI PLOCHI / ГРАМАФОНСКИ ПЛОЧИ

ЦЕНА: По договор

GRAMAFONSKI PLOCHI / ГРАМАФОНСКИ ПЛОЧИ


П Р О Д А В А М:

* 100 ГРАМАФОНСКИ ПЛОЧИ од YU-НАРОДНА и ЗАБАВНА музика.
ИМА СПИСОК...

Цена: ТОП-ТАН.

КОНТАКТ: 075/ 584 501; 077/ 534 603; 078/ 956 419

Е-mail: pepsulaki@yahoo.comГрад:
Скопје
Објавен на:
09.08.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Град:
Скопје
Објавен на:
15.04.2011
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Coton de Tulear kutrinja

Се продаваат кутриња од расата Coton de Tulear родени на 02.06.2019.
Не се митарат и се антиалергени. Кученцата ги добивате прочистени, вакцинирани и со педигре. Идеални се за семејства со мали д...

Цена:350 EUR


Објавен на: 17.07.2019
GRAJFER MAN

Cena po dogovor. Vozna sostojba. Poveke info na 070271628

Цена:По договор


Објавен на: 23.06.2019
HEMISKO CISTENJE M&M CLEANING AVTOMOBILI GARNITURI DUSECI

Dlabinsko Hemisko
Koristime masini na Karcher I rotorjet
Hemisko dlabinsko cistenje so profesionalni masini dokazani na nasiot pazar (KARCER i ROTOR JET) na site vidovi tapaciri.Rabotime so profe...

Цена:1.500 MKD


Објавен на: 22.06.2016
GLISER MOTOR- Yamaha 15hp 4 stroke outboard

Prodavam Yamaha 15 4 taktna so kratka osovina
god proiz,,2011 kako now koristena 1 mesec
platena carina

Цена:2.300 EUR


Објавен на: 30.11.2013
Halkidiki- edno -dnevni turi za banjanje

za site onie koi nemozat da si dozvolat da pojdat na poveke denovi odmor na more..... ODLICNA ponuda za site vas... za samo 30 evra po covek ve nosime od skopje do Xalkidiki na 1 dno dnevna banjare...

Цена:30 EUR


Објавен на: 08.05.2016

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка