Goldshell KD6 mining Kadena With Psu

ЦЕНА: 12000 мкд

Goldshell KD6 mining Kadena With Psu


Goldshell KD6 mining Kadena With Psu

Goldshell KD6 mining Kadena algorithm hashrate of 29.2Th/s 2630W power consumption
Manufacturer - Goldshell
Model KD6
Noise level 80db
Fan(s) 2
Power 2630W
Voltage 176~264V
Interface Ethernet
Temperature - 5 - 45 °C

offer 50% - to order --- Whatsapp: +86 171 5640 3202
Technical Support- warranty : 365 days .
TRADE ASSURANCE Buyer Protection
- Shop with confidence
Free Shipping - Shipping Cost
ASICs Mining : Goldshell kd2, Goldshell kd5, Goldshell KD6 26.3TH , Box BM k1+ asic miner best price

PRE-Order Innosilicon A11 Pro ETH 1500Mh,
Available in stock -Jasminer X4
Manufacturer - Jasminer
Model - X4
SUNLUNE JASMINER X4 ETCHASH SERVER
Power - 1200W
Interface - Ethernet
Memory - 5GBГрад:
guangdongelectechnology
Телефон:
+8617156403202
Објавен на:
06.04.2022

ЦЕНА: 12000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
guangdongelectechnology guangdongelectechnology
Град:
guangdongelectechnology
Телефон:
+8617156403202
Објавен на:
06.04.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка