Gramofonski ploci

ЦЕНА: 100 мкд

Gramofonski ploci


Prodavam gramofonski ploci od Blondie, Zdravko Colic, Lepa Brena, Rod Stewart, Zlatno slavejce, Boney M i drugi. Za celosna lista pobarajte na funnyaneta@yahoo.comИме:
Град:
Skopje
Телефон:
070 431 933
Објавен на:
21.08.2012

ЦЕНА: 100 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Aneta
Град:
Skopje
Телефон:
070 431 933
Објавен на:
21.08.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

МОЖЕБИ ЌЕ ТЕ ИНТЕРЕСИРААТ И...

Guma i Silikon

izrabotka na sekakov vid na gumeni i silikonski dihtonzi,kadici,kalapi i itn po naj povolni uslovi

Цена:По договор


Објавен на: 30.11.2018
Geometric

Хартија
Акрилни бои
Димензии:70×90cm
Со стакло и црна обична рамка

Цена:150 EUR


Објавен на: 14.08.2018
Haska

Se prodavaat haski 4 maski i dve zenski
Info na 070728558

Цена:70 MKD


Објавен на: 14.07.2018
Gradezni raboti

Vrsime kompletno renoviranje na vasite stari banji i toaleti
izrabotka na nov vodovod i odvod
izravotka na nova elektricna instalacija
hidro izolacija i ventilacija

Цена:По договор


Објавен на: 22.01.2018
Gramofonski ploci

Prodavam gramofonski ploci

Цена:По договор


Објавен на: 13.07.2014

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка